Apie Malaiziją

by Rita

Šį kartą  ne apie maistą ar šventes, o lietuvių gyvenimą Malaizijoje!

Įprastai tokių straipsnių iš asmeninės pusės šiame blog’e netalpinu. Mano tikslas su skaitytojais pasidalinti informacija, kuri galėtų padėti planuojant kelionę. Galbūt kažkas susigundys  paragauti vieną iš aprašytų patiekalų, aplankyti straipsniuose minimas vietas ar sudalyvauti šventėse. 

Tačiau per 9 gyvenimo metus šioje šalyje surinkau visai nemažą straipsnių ir net laidų bagažą, tačiau nesijaudinkite, visa medžiaga dalintis nėra mano šios dienos tikslas.  Tiesa, daugiausia žiniasklaidos dėmesio sulaukiame, kuomet 2020 m.  įkūrėme lietuvių bendruomenę. Buvome 50-oji tais metais įkurta Pasaulio lietuvių bendruomenė (PLB) ir papildėme Azijos bendruomenių gretas. Toks jau įvyko paradoksas, kad po mūsų įstojimo į PLB šeimą, pradėjo kurtis ir daugiau Pietryčių Azijoje esančių lietuvių bendruomenių, tad greičiausiai parodėme visai  gerą pavyzdį. 

Kadangi bendruomenės įkūrimo metu dar vis blaškėsi Covid-19 šmėkla, tad turint laisvo laiko taip ir gimė šis blog’as, kurio pirmieji straipsniai tiesiog pasirodė bendruomenės Facebook puslapyje.  Ir tik pernai, gimus naujai idėjai - Malaizija.info -  šie straipsniai atgulė į patogesnę skaitytojams platformą. 

Malaizijos.info komandos interviu apie atostogas (Ne)atrastoje Malaizijoje galite paskaityti West Express leidinyje (61 psl.). Kartu su Greta pasidalinome įvairiausiais patarimais, kurie tikrai Jums pravers planuojant kelionę.

Na, o paskutinis mano duotas interviu Mėnuo blog’ui, kur dalinuosi savo gyvenimo kelione į ir po Malaiziją.